SPAM

W tej zakładce możecie reklamować swoje blogi. Zajrzymy na każdy.

6 komentarzy:

 1. Ona jest osiemnastolatką, która zawsze stara się myśleć wyłącznie o pozytywach. Dotychczas jej największym zmartwieniem było to, co włoży na siebie następnego dnia. Jednak, kiedy jej rodzice biorą rozwód, wszystko zaczyna się zmieniać, a pozytywne myślenie jest coraz trudniejsze.
  On jest dziewiętnastoletnim mężczyzną, który przestaje zauważać, co jest dobre, a co złe. Opuszcza rodzinny dom i wyjeżdża do Chicago, a tam zostaje wciągnięty w świat, którego próbował uniknąć.
  Tych dwóch młodych ludzi połączą wspólne problemy, a także... winda. Pewnego dnia oboje utkną w wyciągu na kilkadziesiąt dobrych minut, które okażą się dla nich wygraną na loterii. Poznają siebie nawzajem, a spotkania w windzie zbliżają ich do siebie jeszcze bardziej.

  lift-ff.blogspot.com

  Liczę na Waszą opinię! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Violet Spencer to samotna siedemnastolatka. Nałogowa palaczka, zagubiona w otaczającym ją świecie. Każdej nocy kładzie się na pustej ulicy i wpatruje się w gwieździste niebo. To ją uspokaja. Ma nudne życie, które zmienia się jednej nocy, kiedy to poznaje chłopaka o oliwkowej skórze - Zayn'a.  Z czasem zaprzyjaźniają się i nawzajem pokazują jakie życie może być piękne.
  Historia o dorastaniu, pierwszej miłości, marzeniach i nieuniknionych kłamstwach.

  http://alone-ff-zayn-malik.blogspot.com/  &


  Skylet nigdy nie miała życia jak z bajki. Jej życie było totalnym piekłem z którym musiała się codziennie zmagać. Nikomu nie mówiła co dzieje się u niej kiedy wraca do domu. Ciągłe awantury i bójki sprowadzały ją głęboko w dół. Nie umiała sobie z tym poradzić. Nie miała nikogo kto by ją zrozumiał, pocieszył. Wpadła w złe towarzystwo. Alkohol, narkotyki, kradzieże i do tego jeszcze on - chłopak, który chce sprowadzić ją z powrotem na ziemię, bo widzi jak powoli się stacza i łamie mu to serce. Co się wydarzy gdy na jej drodze staną - Niall, Harry i Amber? Czy będzie musiała między nimi wybierać?


  http://envy-fanfiction.blogspot.com/  Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że wpadniecie i zostawicie coś po sobie :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. W małym miasteczku Craveford, w stanie Virginia, zwykle nic się nie dzieje. Z pozoru zwyczajna, niczym nie wyróżniająca się z tłumu mieścinka, jednak pozory mylą i tutaj także nie jest inaczej. Ta zarośnięta dziura skrywa o wiele więcej tajemnic, niż niejedno miasto. Dokładnie dziewięć lat temu, w Craveford, miało miejsce masowe morderstwo. Zginęły cztery rodziny. Od tamtego czasu próbowano ustalić motywy zabójcy oraz odnaleźć samego mordercę, jednak się nie udało. Po jakimś czasie, władze po prostu dały sobie z tym spokój... jednak nie na długo, gdyż po dziewięciu latach historia zaczyna się powtarzać. Zaczynają ginąć kolejne osoby. Oprawca morduje swoje ofiary według pewnego schematu. Pearl - szesnastolatka, uczęszczająca do liceum - zostaje wplątana w tę sprawę. Zabójca atakuje ją w najmniej oczekiwanym momencie. Kończy się na kilku siniakach, co jest uznawane za pierwszy stopień śmierci. Jak potoczy się dalej ta historia?
  ''Istnieją cztery stopnie śmierci... Za czwartym razem nie masz już żadnych szans - po prostu giniesz''

  czwarty-stopien.blogspot.com

  ŚCISKAM! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. „Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Ale po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na naszej krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nolovenosmile.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.”

  OdpowiedzUsuń
 5. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  Mile widziane komentarze:)

  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 6. - Zayn?- spojrzalam na niego
  - Tak, Rosie? -spytał po chwili
  - Nic- wzielam go za rękę- Tylko chciałam się upewnić, że jesteś.
  - Zawsze będę- spojrzałam na jego brązowe tęczówki
  - Obiecujesz?
  - Obiecuje
  ***
  Obieciał, że zawsze będzie, ale teraz gdy popadłam w najgorszy nałóg- narkotyki, nie ma go przy mnie. Okłamał mnie. Złamał obietnice. Narkotyki- to jak tlen, bez którego nie można żyć. Ja nie mogłam.

  Zapraszam na mojego pierwszego bloga!
  powiedzmy-sobie-zegnaj.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń